Skip links

ZATERDAG 23 JANUARI ONLINE SVO PUBQUIZ!!!

De activiteitenkalender van SVO heeft danig te lijden onder de corona restricties. Voor de komende tijd moeten we met pijn in ons hart een streep zetten door de Nieuwjaarsreceptie en darttoernooi The Kempkes Trophy.

Laat onverlet dat we zeker gaan kijken wat dan wel mogelijk is. Mooi voorbeeld is de online Pubquiz welke op zaterdag 23 Januari door SVO Voetbal en Korfbal georganiseerd gaat worden.

Op de flyer is alle belanghebbende informatie te vinden. Uiteraard geldt dat ook in de thuissituatie rekening gehouden dient te worden met de geldende corona maatregelen. Dus per huishouden kan 1 team van maximaal 4 personen mee doen.

Check ook de borrelpakketten en help mee om onze kantine leeg te maken…

Dus doe allemaal mee aan deze volledig corona proof activiteit en beleef online een fantastische SVO-avond!!

Tekst: Bart Willems.

Reageer