Skip links

SVO/VVLK VERLENGT SAMENWERKING MET MARTIN DE WINKEL

Donderdag 17 November 2022

heeft het overgangsbestuur van SVO/VVLK overeenstemming bereikt met hoofdtrainer Martin de Winkel om zijn aan het eind van dit seizoen aflopende contract met de duur van nog minimaal 1 seizoen te verlengen. E.e.a. houdt in dat Martin ook in het seizoen 2023/2024 de technische scepter zal zwaaien. Hij wordt daarmee de eerste trainer van de nieuw op te richten voetbalvereniging van Ooij en Leuth.

Nadat Martin afgelopen seizoen op glorieuze wijze kampioen wist te worden met SVO, gaat het ook met SVO/VVLK crescendo. De ploeg houdt zich meer dan keurig staande in de 4e klasse. Binnen korte tijd is er een homogene groep ontstaan met Ooijse en Leuthse spelers.  Bovendien hebben we samen vastgesteld dat er nog meer dan voldoende rek zit in de huidige selectie en het overgangsbestuur is eenduidig van mening dat Martin de trainer is die het maximale uit de voorhanden zijnde spelersgroep kan halen.

Het spreekt dan ook voor zich dat we zeer verguld zijn met het feit dat Martin onze aanbieding heeft geaccepteerd!!