Skip links

SVO-VOETBAL HULDIGT DE JUBILARISSEN

Zaterdag 28 Januari 2023 trok het bestuur van SVO-Voetbal weer langs diverse adressen om haar jubilarissen te huldigen. Nadat het vorig jaar vanuit Corona enkel op deze wijze kon en de reacties daarop erg positief waren, heeft het bestuur besloten om deze manier van huldigen ook voor dit jaar in stand te houden.

Met bolderkar gevuld met allerlei versnaperingen en een statafel onder de arm ging het bestuur en huisfotograaf Dick Braam sr. op pad. Mede door de goede weersomstandigheden werd het weer een gezellige middag.

De volgende leden jubileerden;

Kadeem Schel                   25 jaar

Maikel v.d. Bergh            25 jaar

Jacob Ceresa                     40 jaar

Jan Verriet                         40 jaar

Bart Willems                      40 jaar

Ruud Koppers                   50 jaar

Rocco Kersten                  50 jaar

Helaas was Rocco Kersten een weekend weg. Hij zal op een later moment alsnog gehuldigd worden.

Voor alle jubilarissen geldt nogmaals van harte gefeliciteerd!!!!

Tekst: Bart Willems.