Skip links

SVO JO9-1 walst over Blauw-Wit JO9-2 heen

SVO JO9-1 speelt deze seizoenshelft een klasse hoger (tweede klasse) dan vóór de winterstop in de hoop daar meer gelijkwaardige tegenstanders te treffen. Tot nu toe viel dat wat tegen. Zo ook op zaterdag 14 april. SVO begon wat aarzelend en Blauw-Wit leek in eerste instantie aardig tegenstand te bieden. Desondanks stond het al vrij snel 2-0 dankzij doelpunten van Bo van Kuijk en Ruben Koks. Die stand bleef daarna relatief lang ‘op het bord’ staan omdat de bal er maar niet in wilde. Kansen werden niet benut en Blauw-Wit had een prima keeper opgesteld. In de loop van de eerste helft werd de bal echter steeds sneller heroverd, wisten onze jongens elkaar steeds beter te vinden en kon Blauw-Wit het niet meer bijbenen. Dit resulteerde al snel in (veel) meer doelpunten. Naast Bo en Ruben wisten ook laatste man Tom van der Steeg en normaalgesproken vaste keeper Sven Roest (pas hersteld van een blinde darm-operatie, onder de lat zeer verdienstelijk vervangen door Tijs Budding) het net nog te vinden, waarna Joep Smeets met zijn goal op de valreep de duizelingwekkende eindstand bepaalde: 12-0.

 

Door: Bram Smeets

Reageer