Skip links

SVO JO10 KAMPIOEN!!!!

Op zaterdag 25 mei 2019 werden de jongens van SVO JO10 kampioen!

Tot op het laatst was het spannend. De laatste wedstrijd tegen DSZ moest gelijk spel worden of liever nog: winnen!

Na 11 gewonnen wedstrijden en 2 keer gelijkspel moesten de jongens de laatste wedstrijd nog hard werken. Na een paar minuten was de stand al 0-2 voor SVO. DSZ kwam ook snel terug en het werd 1-2. De start van de wedstrijd was erg spannend, maar de jongens van SVO waren erg sterk in de aanval. En gaven DSZ ook weinig kansen om te scoren. Zo liep SVO steeds verder uit en stond het aan het einde van de wedstrijd 3-9 voor SVO.

Een topprestatie! Het kampioensfeest kon beginnen met medailles, bekers, op de wagen toeterend door Ooij, muziek en friet. Het was een topdag!

Tekst: Linda Janssen-Verriet.

Foto’s: Mariska van den Berk.

Reageer