Skip links

Penalty-bokaal jeugd SVO Voetbal:

Voorafgaand aan de wedstrijd van SVO1 tegen Overasseltse Boys werd voor het 2e jaar op rij de penalty-bokaal voor de jeugd van SVO Voetbal georganiseerd. Eerst streden de jongste jeugdleden om de felbegeerde bokaal. Van de kabouters, JO8, JO10, JO11 en JO13 was vanuit elk team een speler vertegenwoordigd. Onder leiding van scheidsrechter Willie Koks mocht elke speler 5 penalty’s nemen en proberen om doelman Roy Scholten te passeren. Winnaar werd Sil van de Ven die alle 5 de penalty’s binnenschoot. Vervolgens was het de beurt aan de spelers van de junioren (JO15 tot en met JO19). Hier was de strijd spannend en moesten extra penalty’s genomen worden om de beslissing te brengen. Uiteindelijk ging, net als vorig jaar, Lars Vink met de bokaal aan de haal.

Sil en Lars, van harte gefeliciteerd !!!

De penalty-bokaal zal volgend seizoen zeker een vervolg krijgen.

Tekst: Patrick Driessen.

Reageer