Skip links

Eerste echte wedstrijd SVO Kabouterteam 1 tegen SC. Millingen!!

Ooij Zaterdag 30 April 2022: Na ruim twee jaar hard trainen was het eindelijk zover voor onze kabouters…. hun eerste echte wedstrijd met gelijk een geduchte tegenstander, namelijk SC Millingen! De week vooraf stond bol van (wedstrijd)spanning. De dag zelf begon met het aankleden in een “echt” wedstrijd tenue en een korte uitleg met waar ze op het veld mochten gaan starten . Uiteindelijk een mooie wedstrijd met veel plezier, respect en inzet van beide kanten. Een sfeer die je bij elke wedstrijd wilt zien! De uiteindelijke eindstand SVO – SC Millingen 13 – 4

Dank aan SC Millingen, aan alle spelers (ook die er niet bij konden zijn) en aan alle support langs de zijlijn!

De leiders/coaches: Ralph Verriet, Bob Barber en Boike Rikken.

Tekst: Boike Rikken       Foto’s: Dick Braam sr.