Skip links

BART VAN DER HULST NIEUWE ASSISTENT TRAINER SVO 1

Doordat Ralf van den Heuvel te kennen heeft gegeven SVO aan het eind van dit seizoen te gaan verlaten, zijn we op zoek gegaan naar capabele opvolging en invulling van de technische staf bij SVO 1.

We zijn blij te kunnen vermelden dat we daar inmiddels in geslaagd zijn. M.i.v. seizoen 20/21 zal Bart van der Hulst de nieuwe assistent trainer worden bij SVO 1.

Bart heeft zelf vele dienstjaren als speler bij SVO 1 gekend en heeft in die hoedanigheid zelfs nog onder de huidige hoofdtrainer Martin de Winkel gespeeld tijdens diens 1e periode als technisch eindverantwoordelijke.

We wensen Bart veel succes en plezier in zijn nieuwe rol.

Het spreekt uiteraard voor zich dat we, zodra dat allemaal weer wat beter mogelijk is, op passende wijze afscheid zullen nemen van Ralf om hem te bedanken voor zijn jarenlange inzet als speler en later als assistent trainer bij onze mooie club.

Tekst en Foto: Bart Willems.

Reageer